z naší činnosti

o salonu

O salonu

Salon funguje od roku 2005. V současnosti upravujeme pejsky všech plemen včetně kříženců podle plemenného standardu nebo podle přání majitele, tak aby byl střih pohodlný, slušivý a páníček pak následně běžné ošetřování srsti pejska snadno zvládl.

Při úpravě pejsky neuvazujeme a snažíme se, aby klidnému a pohodovému přístupu nebyl pejsek ve stresu.

Přítomnost majitele je možná přímo při stříhání nebo může počkat ve vedlejší místnosti, odkud je na pejska vidět prosklenou stěnou.

Read more

Máme bohaté zkušenosti
a rádi Vám je
předáme

Vzdělávací akce pro zodpovědné majitele psů

Pro vás, kterým není lhostejný zdravotní stav Vašeho miláčka jsme připravili několik kurzů.

Pod vedením zkušené lektorky MVDr. Zuzany Wildmannové se můžete naučit poskytnout pejskovi první pomoc v situacích jako je zranění psa, otrava nebo autohavárie.

V kurzu Shiatzu se naučíte masírovat svého pejska podle zásad staré japonské tlakové techniky. Kurz vede paní Milena Husáková - homeopat, lymfodrenáže, shiatzu masáže. Dosáhnete tak naprostého uvolnění svalů pejska, což ocení zejména starší psi nebo psí sportovci.

Další z nabízených kurzů je kurz Dornovy metody pro zvířata. Výborná lektorka Andrea Dunová Vás seznámí s principy šetrného napravování chybného postavení kostí, které lze používat i jako preventivní metodu chránící Vašeho miláčka před poškozením pohybového aparátu.

Poslední z nabízených kurzů je kurz cvičení na balonech - Dogfitness. Sympatická MVDr. Veronika Gesierichová Vás a Vašeho psa naučí pracovat s balony, na kterých můžete zábavnou formou procvičit a protáhnout všechny svalíky na těle pejska  a dosáhnout tak harmonického vývoje svalové soustavy od útlého věku štěněte nebo udržet dobrou kondici dospěláka.

Bulletin NewsLetter

Připojte se k seznamu uživatelů periodika Bulletin NewsLetter

Psí salon Kroměříž

Tauferova SOŠ veterinární, 
Koperníkova 1429/22, 
767 01 Kroměříž   
GPS 49.300566, 17.379918

 

Copyright © Proksova 2023. All Rights Reserved.
webovou stránku vytvořil František Ohlídal

Search